Dariusz Rosati

Mamy w Polsce pandemię wirusa Covid-19 czy nie mamy?

Z jednej strony minister zdrowia zniósł restrykcje sanitarne w postaci obowiązku noszenia maseczek, izolacji i kwarantanny. Ogłosił też że NFZ przestaje refundować testy, i że zakażenie Covidem można traktować jak zwykłą sezonową grypę. Chory niech sam decyduje, czy chce chorować w domu czy chodzić do pracy. Co gorsza, rząd zniósł finansowanie rehabilitacji pocovidowej. Niech pacjent sam za nią płaci - jak go stać.

czytaj dalej

Zgłoś się na staż!

Zgłoś się na płatny staż w naszym biurze w centrum Warszawy i zostań częścią #TeamRosati!

czytaj dalej

PiS blokuje miliardy złotych dla Polski

Środki te pomogłyby w walce z drożyzną w sklepach i z wysokimi cenami energii. Bez pieniędzy z KPO nie będzie możliwy dynamiczny rozwój odnawialnych źródeł energii, które zapewnią Polakom tanią i czystą energię.

czytaj dalej

30. Finał WOŚP

SIEMA! ?? Trwa wielkie odliczanie do 30. Finału WOŚP, ale po co czekać do niedzieli? Już teraz możecie pomóc mi zapełnić moją #eSkarbonkaWOSP ???? albo wziąć udział w licytacji unikatowego zestawu podróżnika.

czytaj dalej

PiSowski NieŁad

Od 1 stycznia wszyscy borykamy się z Polskim Ładem. Błędy, niedoróbki, niejasności i przykre niespodzianki dotykają nie tylko zwykłych obywateli, ale i rząd, który w pocie czoła, na chybcika i w panice stara się łatać kolejne dziury w tak zachwalanym wcześniej programie.

czytaj dalej