Grupa EPL

Quiz wiedzy o Unii Europejskiej - część V

czytaj dalej

Petycja w sprawie ekspresowej drogi S6

Profesor Rosati włączył się do akcji Głos Koszaliński i złożył swój podpis pod petycją w sprawie poparcia dla realizacji S6 na całym przebiegu od Szczecina, przez Kołobrzeg, Koszalin, Słupsk do Trójmiasta.

Petycje podpisało już kilka tysięcy osób. Zachęcamy do złożenia swojego podpisu, można to zrobić w formie elektronicznej (https://www.petycjeonline.com/s6) lub w biurze prof. Dariusz Rosatiego w Koszalinie.

czytaj dalej

Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

14 stycznia 2017 roku w Instytucie Politologii i Europeistyki na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego odbyły się zawody okręgowe LVIII edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Tematem przewodnim tegorocznych eliminacji były Systemy religijne świata. Profesor Dariusz Rosati objął zawody patronatem honorowym, a osoby, które uzyskały trzy najlepsze wyniki pojadą w nagrodę na wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego w Brukseli. 

czytaj dalej

Aukcje WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 25. Nieodłączną częścią każdego z dotychczasowych Finałów są licytacje charytatywne, które wnoszą nieoceniony wkład finansowy do ogólnej puli pochodzącej ze zbiórek. Zachęcamy do udziału w aukcji WOŚP organizowanej przez prof. Dariusza Rosatiego. Przedmiotem licytacji jest pocztówka sprzed prawie 100 lat z widokiem na Wały Chrobrego w Szczecinie. 

Link do aukcji

czytaj dalej