Grupa EPL

Lubuskie rusza w świat - Zgłoś się już dzisiaj!

Misja gospodarcza do Belgii i Luksemburga. Zgłoś się już dzisiaj!

 

Prowadzisz działalność na terenie województwa lubuskiego? Jesteś MŚP z branży IT/ICT i motoryzacyjnej? Zgłoś się na misję gospodarczą do Belgii i Luksemburga, organizowaną przez urząd marszałkowski województwa lubuskiego. Dofinansowujemy 85% kosztów wyjazdu.

Nabór firm do udziału w misji gospodarczej potrwa od 20 grudnia 2016r. do 16 stycznia 2017r. Specjalna pula miejsc dla młodych firm!!

W trakcie misji przewidziany jest wydarzenie promocyjne w Parlamencie Europejskim z udziałem 250 przedstawicieli świata biznesu i posłów do Parlamentu Europejskiego z wszystkich krajów członkowskich. Dofinansowujemy 85% kosztów wyjazdu na misję. 

W programie:

6 lutego 2017 r. – Bruksela

Wizyta w brukselskim Wydziale Promocji Handlu i Inwestycji oraz prezentacja możliwości inwestycyjnych i warunków biznesowych na terenie Belgii. Spotkania B2B lubuskich przedsiębiorców z belgijskimi firmami.

7 lutego 2017 r. – Region Brukselski

Spotkania w wybranych parkach technologicznych i centrach badawczo-rozwojowych i prezentacja dobrych praktyk. Przedstawienie regionalnych narzędzi wsparcia dla MSP w Regionie Brukselskim.  Spotkania B2B lubuskich przedsiębiorców z belgijskimi firmami.

8 lutego 2017 r. – Parlament Europejski

Spotkania w Europejskim Komitecie Ekonomiczno-Społecznym (EKES) oraz z przedstawicielami Komisji Europejskiej ws. Programu badań i innowacji Horyzont 2020 i COSME.

Udział w prezentacji potencjału gospodarczego województwa lubuskiego podczas promocyjnego eventu w Parlamencie Europejskim. 

9-10 lutego 2017 r. – Luksemburg

Spotkania B2B z przedsiębiorcami, przedstawicielami i członkami stowarzyszenia polsko-luksemburskiego biznesu.

Powrót – transfer (Luksemburg – Berlin - Zielona Góra)

Pobierz formularze zgłoszeniowe tutaj.

Informacje na temat naboru można uzyskać pod numerem telefonu tel. 68 456 52 68, 68 456 54 25 lub drogą mailową: j.smielska@lubuskie.pl, p.hladki@lubuskie.pl. Jednocześnie informujemy, że w przypadku nie wyłonienia wykonawcy technicznego (w ramach ogłoszonego przetargu) misja w tym terminie nie dojdzie do skutku.