Grupa EPL

Polska Obywatelska 2.0

Fundamentem naszego programu gospodarczego jest praca - to praca tworzy dobrobyt, a nie podatki i zasiłki.

Na konwencji krajowej w Gdańsku przedstawiliśmy naszą deklarację programową i konkretne postulaty, jak uporządkować Polskę po PiS, jak zapewnić naszej Ojczyźnie lepszą przyszłość. Poznajcie nasze propozycje!

czytaj dalej

Czarny Protest

W związku z zaplanowanym na poniedziałek Czarnym Protestem, każda z moich pracownic, która będzie chciała wziąć w nim udział dostanie dzień wolny od pracy. Chcę podkreślić bardzo wyraźnie, że jestem przeciwny zaostrzaniu ustawy antyaborcyjnej.

Dariusz Rosati

czytaj dalej

Jak zbudować optymalne otoczenie dla biznesu?

Nie ma szans na rozwój regionalny bez biznesu i nie ma biznesu bez specjalnie kierowanych i realizowanych w jego kierunku programów i inicjatyw ze strony lokalnego czy regionalnego samorządu odpowiedzialnego za rozwój regionalny.

W dzisiejszej Rzeczpospolitej w dodatku Mediaplanet Poland ruszyła kampania "Regiony dla Biznesu". Zachęcamy do zapoznania się z całym artykułem.

czytaj dalej

Laureaci konkursów w Brukseli

Właśnie pożegnaliśmy fantastyczną grupę młodych osób z Ziemi Lubuskiej oraz Pomorze Zachodnie. Jesteśmy pewni, że trzydniowy pobyt w Brukseli, przybliżył im funkcjonowanie instytucji europejskich, głównie Parlamentu Europejskiego. Cieszymy się, że mogliśmy gościć tak proeuropejską i niezwykle ciekawą grupę. Bardzo Wam dziękujemy i do zobaczenia!

czytaj dalej

Relacja z konferencji o nawozach

The Parliament Magazine opublikował dziś relację ze wczorajszej konferencji o nawozach, której to współgospodarzem był Prof. Rosati. Nowe rozporządzenie nawozowe będzie odgrywało dużą rolę dla przyszłości przemysłu nawozowego w UE i Polsce, więc także dla Grupy Azoty. Dlatego też dla Prof. Rosatiego kluczowym było zorganizowanie takiej debaty w PE. W Parlamencie Europejskim ważne jest, by słuchać i wyrażać swoje zdanie w dyskusji nad aktami prawnymi.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem http://bit.ly/2dCtvEz

czytaj dalej