Grupa EPL

Aukcje WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 25. Nieodłączną częścią każdego z dotychczasowych Finałów są licytacje charytatywne, które wnoszą nieoceniony wkład finansowy do ogólnej puli pochodzącej ze zbiórek. Zachęcamy do udziału w aukcji WOŚP organizowanej przez prof. Dariusza Rosatiego. Przedmiotem licytacji jest pocztówka sprzed prawie 100 lat z widokiem na Wały Chrobrego w Szczecinie. 

Link do aukcji

czytaj dalej

25. Finał WOŚP

Już w najbliższą niedzielę, 15 stycznia 2017 r. w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! W tym roku fundacja będzie zbierać pieniądze na ratowanie życia i zdrowia dzieci i seniorów. Będziemy kwestować od samego rana - w Szczecinie wspólnie z Arkadiuszem Marchewką, w Koszalinie z Piotrem Jedlińskim, a w Kołobrzegu z Januszem Gromkiem.

czytaj dalej

Płatny staż w Komisji Europejskiej

Zgłoś się na płatny staż w Komisja Europejska

- pięć miesięcy

- wynagrodzenie € 1120/m-c

- międzynarodowe środowisko

Szczegóły tutaj: http://ec.europa.eu/stages/

czytaj dalej

Relacje polsko-brytyjskie po Brexit

Zachęcam Państwa do zapoznania się z moim artykułem dotyczącym relacji polsko-brytyjskich w kontekście Brexitu i priorytetów, które powinien mieć Rząd Polski podczas negocjacji UE z Wielką Brytanią. Link do artykułu.

czytaj dalej

Lubuskie rusza w świat - Zgłoś się już dzisiaj!

Misja gospodarcza do Belgii i Luksemburga. Zgłoś się już dzisiaj!

 

Prowadzisz działalność na terenie województwa lubuskiego? Jesteś MŚP z branży IT/ICT i motoryzacyjnej? Zgłoś się na misję gospodarczą do Belgii i Luksemburga, organizowaną przez urząd marszałkowski województwa lubuskiego. Dofinansowujemy 85% kosztów wyjazdu.

Nabór firm do udziału w misji gospodarczej potrwa od 20 grudnia 2016r. do 16 stycznia 2017r. Specjalna pula miejsc dla młodych firm!!

W trakcie misji przewidziany jest wydarzenie promocyjne w Parlamencie Europejskim z udziałem 250 przedstawicieli świata biznesu i posłów do Parlamentu Europejskiego z wszystkich krajów członkowskich. Dofinansowujemy 85% kosztów wyjazdu na misję. 

czytaj dalej